Barcode: 3256225998296
Oignon jaune BIO - Filet
by U, U Bio
Nutri-Score
A
Processing
NOVA 1
Labels
organic
eu organic
fruits et legumes de france
grown in france
ab agriculture biologique
legumes de france
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Oignon
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Garden fresh ginger and peach organic tea sachets
B NOVA 4
Wild sweet orange hand picked garden fresh organic tea sachets
B
Water Bagel
C NOVA 4
The New York Water Bagel Plain
C NOVA 4
Green Tea, Mint
Chami
B NOVA 4
Green Tea
Chami
B
Orange passion fruit hand picked garden fresh organic tea sachets
B NOVA 4
English Breakfast Tea
Chami
B
Pretzel Dinner Rolls
Labriola Baking Company
C NOVA 4
Earl grey organic tea sachets
B NOVA 1
Pretzel buns
D NOVA 4
Royal English Breakfast Tea
Chami
B NOVA 1