Barcode: 3166291437301
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 373.0 kcal |
| Fat | 1.1 g |
| of which saturated | 0.2 g |
| Carbohydrates | 80.7 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 10.1 g |
| Salt | — |
Ingredients
Oignon lyophilisé.
Related Products in Aromates
Première saveur Persillade Provençale
Ducros
D NOVA 1
Sante gold granola
sante
C NOVA 4
ENERGY
Sante A.Kowalski sp.j
NOVA 4
Błonnik witalny
Sante
A NOVA 4
Krem z orzeszków ziemnych
Go Vege,GoVege
A NOVA 1
Hummus z suszonymi pomidorami
i-love-vege, sante
C NOVA 4
Protein 33%
GO ON Nutrition
NOVA 4
Almond drink organic UHT
Sante
B NOVA 4
Go On peanut butter
Go On
A NOVA 1
Fit ciasteczka zbożowe
Sante
C NOVA 4