Barcode: 5410966111330
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 20.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 2.7 g |
| of which sugars | 2.1 g |
| Fiber | 2.3 g |
| Proteins | 0.9 g |
| Salt | 1.5 g |
Ingredients
Oignons (60%), vinaigre d'alcool, eau, sel, baies de genévrier, concentré de fruits et légumes, poivre.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
FOCACCIA, Cheese & Onion
BBQ
E NOVA 4
Premium Muesli Triple Chocolate
Harvest Morn
D NOVA 4
Chia-Samen
bio
A
Ajvar - scharf
BBQ, Clama
B NOVA 3
Bio getreidebrei 7 korn
Mamia
A NOVA 4
Rösti-Sterne
Gourmet Finest Cuisine, 11er Nahrungsmittel
C NOVA 4
Chicken Instant Noodles
Bramwells
NOVA 4
Bohneneintopf
Rettenswert
A NOVA 4
White Seeded Burger Buns
Bakers Life
NOVA 4
Salat-Topping
Aldi, Flora Gewürze, Le Gusto
NOVA 4
Petite diced tomatoes
Happy harvest
B
Streichgenuss auf Mandel-Basis Paprika
My Vay,Aldi
D NOVA 4