Barcode: 3760022907448
Oignon Semoule
by Malsalchi
Nutri-Score
C
Processing
NOVA 1
Labels
organic
eu organic
non eu agriculture
eu agriculture
eu non eu agriculture
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 1.0 kcal |
| Fat | 1.0 g |
| of which saturated | 1.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 2.0 g |
Ingredients
Oignons
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Krenten RozijnenBollen
Jumbo
D NOVA 4
Plain Soya - Yogurt Alternative
Asda
A NOVA 4 Eco-Score A
Guindilla Roja y queso Malagueta
Eridanous, Lidl
NOVA 4
Les pains triomphe half
Albert Heijn
A NOVA 4
Baked Mac Style Instant Pasta
Lucky Me!
E NOVA 4
Carta delle Insalate per carne
Bonduelle
A
Plain Yogurt & Red Berries Granola
Activia
C Eco-Score B
Champignons Shiitake séchés
Asia Green Garden
A Eco-Score E
Tortilla wraps
K-Classic
C NOVA 4 Eco-Score A
Knusprige Zwiebelringe
McCain,Pickers
C NOVA 4
Tortilha Rap10 Fit - Bimbo - 330g
Rap10
B NOVA 4
Mango Maracuja
Harvest Moon
C NOVA 4