Barcode: 3662093000113
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 31.0 kcal |
| Fat | 5.7 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 5.7 g |
| of which sugars | 1.6 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 1.4 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Oignon
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Hot Cup Curry
Maggi
NOVA 4
Jahodový nápoj v prášku
Orion,Nestlé
E NOVA 3
Le mini Nestlé Natures (pommes)
NOVA 1
Frosted Shredders
Nestle
D NOVA 4
Air fryer shawarma
Nestlé, Maggi
NOVA 3
Base de pizza finissima
Buitoni
C NOVA 4
Multigrain
Cheerios
C NOVA 4
Brokolicové mini burgery
Garden Gourmet
B
trix
Nestlé
NOVA 4
Shreddies The Coco One
Nestlé
C NOVA 4
MAGGI® Nouilles instantanées sauce Soya Classic 75g
Maggi
E NOVA 4
Cereais Pro
Nestlé
A NOVA 4