Barcode: 3770007466020
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 132.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 29.0 g |
| of which sugars | 28.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.9 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
oignon 53,3% vinaigre de cidre, sucre de canne, jus de citron, sirop d'érable 4,7 %, poivre noir 0,4 % *bio
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Krikita Gold Premium Kernels Mix
E
Coconut water with pineapple juice, pineapple
B NOVA 3
Brand coconut water with pulp
C
Mini Gusto, Dough For Pastries
Meadow Sales Inc.
C NOVA 3
Najjar -Libanonska káva 450 g
E
Coconut Milk
Sun Hing Foods Inc.
E NOVA 4
Coconut milk drink with pulp
D NOVA 4
Coffee with cardamom
Cafe Najjar
B NOVA 1
Coconut milk
E NOVA 4
Brand coconut water no pulp
Parrot
B NOVA 1
Coconut Water
Parrot
B NOVA 1
coconut milk
Parrot
NOVA 4