Barcode: 5400141049657
Oignons doux 1kg
by Boni
Nutri-Score
A
Processing
NOVA 1
Labels
nutriscore
nutriscore grade a
Categories
Available in
belgium
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 40.2 kcal |
| Fat | 0.6 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 7.4 g |
| of which sugars | 5.4 g |
| Fiber | 2.8 g |
| Proteins | 1.3 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
oignons
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Corn flakes
Jumbo
C NOVA 4
Vezelrijke zilvervliesrijst
Jumbo
B NOVA 1
Rode kool
Jumbo
A NOVA 4
Pasta roerbakmix
Jumbo
A
Fruit & zaden
Jumbo
D NOVA 3
Ananas op fruitsap
Jumbo
A NOVA 1
Stukjes ananas op fruitsap
Jumbo
A NOVA 1
Wokmix Mexicaans 600 Gram Diepvries
Jumbo
A
Zuurkool naturel
Jumbo Biologisch,Jumbo
B NOVA 3
Oosterse roerbakmix
Jumbo
A
Zilvervliesrijst
Jumbo
B
Zonnebloemolie
Jumbo
C NOVA 2