Barcode: 20757106
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 41.0 kcal |
| Fat | 0.2 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 7.9 g |
| of which sugars | 5.6 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 1.2 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
100% oignons.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Applesauce
Tipton Grove
A NOVA 1
Premium Mini Corn
Save A Lot
C
Applesauce
The Moran Group Incorporated
C NOVA 4
Cooking spray
Westcott
B NOVA 4
Everything Bagels
Ginger Evans Bakery
C NOVA 4
Crescent rolls
Crescent, Ginger Evans
E NOVA 4
White Rice
Rice On The Side
B NOVA 1
Bagels
Ginger Evans Bakery
C NOVA 4
Tio santi, mexican style tomato sauce, hot
Tio Santi
C NOVA 4
Spanish Style Tomato Sauce
Tio Santi
C NOVA 4
Plain Bagels
Ginger Evans Bakery
C NOVA 4
Mexican Style Hominy
Tio Santi
A NOVA 3