Barcode: 3222476439512
Oignons émincés BIO
by Casino
Nutri-Score
A
Processing
NOVA 1
Labels
organic
eu organic
eu agriculture
fr bio 01
ab agriculture biologique
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 41.0 kcal |
| Fat | 0.2 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 7.9 g |
| of which sugars | 5.6 g |
| Fiber | 1.4 g |
| Proteins | 1.2 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
100% oignons émincés issus de l'agriculture biologique
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
AH Topping plantaardig
Albert Heijn
D NOVA 4
Basissoepgroente
AH
A NOVA 1
Avocado
Albert Heijn
A NOVA 1
Knoflook
Albert Heijn
A NOVA 1
Hummus pompoen
Albert Heijn
C NOVA 4
Haver Fraîche
Albert Heijn
C NOVA 3
Ongezouten pinda's extra groot
B
Honingringen
Albert Heijn
D NOVA 4
Snoeptomaten
Albert Heijn
A NOVA 1
Flakes pure chocolade
Albert Heijn
C NOVA 4
Choco schelpen
Albert Heinz
C NOVA 4
AH cannellini bonen
Albert Heijn
A NOVA 1