Barcode: 3222476448897
Oignons en cubes
by Casino
Nutri-Score
A
Processing
NOVA 1
Labels
without pesticide residues
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 39.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 7.6 g |
| of which sugars | 4.2 g |
| Fiber | 2.2 g |
| Proteins | 1.1 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
100% oignons.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
NESTLE NESQUIK WAVES Cerealien
Nestlé
C NOVA 4
Thun-visch
Nestlé, Garden Gourmet
B NOVA 4
Sensational filet pieces
Garden Gourmet
A NOVA 4
Veganské nugetky
Garden Gourmet,Nestlé
B NOVA 4
GARDEN GOURMET Pané aux légumes 180g
Nestlé, Garden gourmet, Herta
B NOVA 4
Curiously Cinnamon Churros
Nestle
D NOVA 4
Tahini Sauce
Nestlé
C NOVA 3
NAT Choco & Noisettes
Nestlé
C NOVA 4
NESTLE NESQUIK DUO Cerealien
Nestlé, Nestle nesquik duo
C NOVA 4
Super Aveia, Groselha Preta, Banana e Framboesa Imunidade
Nestlé,Nestum
A
Sensational filet pieces
Garden Gourmet
A NOVA 4
Vegan Nuggets
Garden Gourmet
A NOVA 4