Barcode: 9950014911001
Oignons jaunes 40/60
Labels
organic
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 5.0 g |
| of which saturated | 5.0 g |
| Carbohydrates | 2.0 g |
| of which sugars | 0.5 g |
| Fiber | 25.0 g |
| Proteins | 32.0 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
JAuNEo 4V OU Poids net : 2 kg Catl orig mm Lot : 17ACLIC2L_ 08
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Gluten Free Spaghetti
Mueller's
B NOVA 4
Large Elbows
Mueller's
A NOVA 1
Pot Sized Spaghetti
Mueller's, American Italian Pasta Company
A NOVA 1
100% whole grain thin spaghetti
Mueller's
NOVA 1
Pot-Sized Angel Hair
MUELLER'S
A NOVA 1
Gluten free corn & rice pasta blend
B NOVA 4
Pot Sized Linguine
Mueller's
A NOVA 1
Pot Sized Thin Spaghetti
Mueller's
A NOVA 1
Corn & Rice Pasta Blend Oven-Ready Lasagna
Mueller's
B NOVA 4
Elbows Macaroni Pasta
Mueller's,Bay Valley Foods
A NOVA 1
100% Whole Grain Spaghetti, Whole Wheat Macaroni Product
Mueller's
NOVA 1
Campanelle
Mueller's
A NOVA 1