Barcode: 0056800612288
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 68.4 kcal |
| Fat | 1.8 g |
| of which saturated | 1.1 g |
| Carbohydrates | 8.4 g |
| of which sugars | 7.4 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 4.7 g |
| Salt | — |
Ingredients
Water, Ultrafiltered skim milk, Skim milk, Sugar, Grape juice concentrate, Cream, Whey protein concentrate, Blackberry puree, Blackberry concentrate, Strawberries, Strawberry puree, Ground flax seeds, Natural flavor, Lemon juice concentrate, Corn starch, Active bacterial cultures
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Ingwer Pur
Lord Nelson
Auntie Anne's, Gold Peak, Unsweetened Black Tea, 21 Oz
Auntie Anne's
B
Petit beber fresa
Milbona
E NOVA 4
Red Robin, Copper Ridge Chardonnay, 6 Oz
Red Robin
B
TGI Friday's, Berry Sangria
TGI Friday's
E
Drinkyoghurt Mango Passie
Linessa,Milbona
B NOVA 4
Fruit & Barley squash Summer Fruits
Lindhouse
NOVA 4
Ginger ale
Bravo
E
Bio Grüner Tee
Berida
Freeway-cola zero
Freeway
C NOVA 4
Saft - Apfel-Rhababer
Solevita
C NOVA 1
California Pizza Kitchen, Nobilo Sauvignon Blanc, Bottle
California Pizza Kitchen
D