Barcode: 4800194112802
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Water, Lemon Extract, Nature-identical Flavor, Citric Acid (Acidulant), Vitamin C (Ascorbic Acid).
Additives
e330
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
TGI Friday's, Strawberry Lemonade Slush, Kids
TGI Friday's
E
Sheetz, Vanilla Frozen Cream, Large
Sheetz
E
Panera Bread, Plum Ginger Hibiscus Iced Tea, Large
Panera Bread
B
Red Robin, Under 15 Calories Peach Iced Tea
Red Robin
B
Jersey Mike's Subs, Louisiana Unsweetened Tea, 12 Oz, Kids
Jersey Mike's Subs
B
Whataburger, Chocolate Malt, 20 Oz
Whataburger
C
Casey's General Store, French Vanilla Cappuccino
Casey's General Store
C
Starbucks, Blonde Roast, Grande
Starbucks
B
Wawa, Iced Caramel Latte, 16 Oz
Wawa
B
Sheetz, Frozen Mocha, Medium
Sheetz
E
Culver's, Mist TWST Lemon Lime, Medium
Culver's
E
Steak 'N Shake, Banana Milkshake, Kids & Small
Steak 'N Shake
E