Barcode: 8809713916002
OKF Cappuccino
Processing
NOVA 4
Labels
halal
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 65.0 kcal |
| Fat | 1.0 g |
| of which saturated | 0.5 g |
| Carbohydrates | 13.0 g |
| of which sugars | 12.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 1.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
WATER, CANE SUGAR, WHOLE MILK POWDER, COFFEE EXTRACT SODIUM HYDROGEN CARBONATE, EMULSIFIER
Additives
e500
e500ii
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Müllerdrink Cookie-Geschmack
Müller
E NOVA 4
Berry Blend
Nature's Nectar Splash
D NOVA 4
Activia laban light
ACTIVIA
B Eco-Score E
Apple cinnamon
yfood
E NOVA 4
Dessert lacté au chocolat
Yop gf, Yoplait
E NOVA 4 Eco-Score C
mélange de boisson d'hydratation citron et lime
Skratch Labs Inc.
NOVA 4
Reine Buttermilch
Milbona
B NOVA 1
Fierce Thirst Quencher
Gatorade
C NOVA 4
Infusions drink mix
NOVA 4
Soda
poppi
C NOVA 4
Yopro protein drink
Danone
NOVA 4 Eco-Score E
Smooth Vanilla
YFood
E NOVA 4