Barcode: 0805993000118
Oklahoma Steak
Processing
NOVA 3
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 33.3 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 44.2 g |
Ingredients
Sea salt, spice (including black pepper and dill seeds), garlic*, sunflower oil. *dried
Recipes with Similar Ingredients
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Natural nectar, sparkling juice, apple medley
Natural Nectar, Breton Enterprises Inc
E
Natural nectar, hazelnut cocoa spread
Natural Nectar, Breton Enterprises Inc
E NOVA 4
Natural nectar, croutons, garlic & parsley
Natural Nectar, Breton Enterprises Inc
C NOVA 4
100% juice
Natural Nectar, Breton Enterprises Inc
E
Gluten free croutons, sea salt
Natural Nectar
C NOVA 4
Sparkling juice from france
Natural Nectar, Breton Enterprises Inc
E NOVA 1
Croutons
Natural Nectar
C NOVA 4
Riced Sweet Potato
B NOVA 4
Cocoa Spread
Breton Enterprises Inc
D NOVA 4
Vegi Rice Sweet Potato
Full Green, Fullgreen
B NOVA 1
Sparkling juice from france
Natural Nectar, Breton Enterprises Inc
E NOVA 1
Natural nectar, sparkling juice, apple, blackcurrant
Natural Nectar, Breton Enterprises Inc
E NOVA 1