Barcode: 20122669
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 2.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.5 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | — |
| Salt | 0.9 g |
Ingredients
Gæringseddike (indhold af eddikesyre: 5%)* salt naturlige aromaer
Related Products in Condiments
Sambal Oelek feurig-scharf
Rewe Beste Wahl
E NOVA 3
REWE Geheimzutat N°20 Grüne Curry Paste
REWE
E NOVA 4
Mango Chilli
REWE Feine Welt
NOVA 4
Tomatensauce - Geheim Zutat 4 Rauchige Tomatensauce
Rewe, Sacla
C NOVA 4
Kirsch-Paprika Antipasticreme
Ja!, Rewe
E NOVA 3
Würzige Remoulade
Jütro, REWE, ja!
D NOVA 3
Trüffel-Mayonnaise
Rewe
E NOVA 4
Tomatensauce - Geheim Zutat 3 Stückige Tomatensoße
Rewe, Sacla
C NOVA 3
Remoulade
Ja!, Rewe
D NOVA 3
Aceto Balsamico di Modena I.G.P.
Rewe
NOVA 2
Salat Mayonnaise
Ja!
D NOVA 4
Bärlauch Antipasticreme
Ja!, Rewe
D NOVA 3