Barcode: 5712875039843
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 381.0 kcal |
| Fat | 11.0 g |
| of which saturated | 5.9 g |
| Carbohydrates | 63.0 g |
| of which sugars | 51.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 4.3 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
dadler, kakaomasse, kakaonibs, risme, honning, æblejuicepulver, solsikkeolie, naturlig appelsinaroma