Barcode: 7035620032127
Økogisk Spaghetti
by Unil
Available in
france, norway
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 350.0 kcal |
| Fat | 2.2 g |
| of which saturated | 0.4 g |
| Carbohydrates | 67.0 g |
| of which sugars | 3.2 g |
| Fiber | 7.0 g |
| Proteins | 12.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Økologisk fullkorn _durumhvete_ (opprinnelse EU). Kan inneholde spor av _soya_ og _sennep_.
Allergens
gluten
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Mouka polohrubá pšeničná
Castello,Lidl
B
Thé noir citron
Lord Nelson
B NOVA 4
Mélange de fruits secs et pétales chocolat
Alesto
D NOVA 4
Mini-Canapés
Maître Jean Pierre
C NOVA 4
Paint complet
Belbake
A NOVA 4
Vegan chilli sin carne
Vemondo
C NOVA 4
Nuss-Frucht-Mix mit Cranberries
Alesto
D NOVA 3
Thé Russian earl grey
Lord Nelson
B NOVA 4
Peanuts Fajita Style
Alesto
C NOVA 4
Salteado vegano cuscuz de bulgur y garbanzos
Vemondo
C NOVA 3
Darált mák
Belbake,Lidl
A
Brown onion
Lidl