Barcode: 7059330071610
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 172.0 kcal |
| Fat | 17.0 g |
| of which saturated | 16.0 g |
| Carbohydrates | 3.0 g |
| of which sugars | 3.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 1.6 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Kokosekstrakt (68%), vann (31,5%), stabilisator fortykningsmiddel (E412)
Additives
e412
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Confiture myrtilles
D NOVA 4
Broccoli Florets
Pack'd
A NOVA 1
organic coconut cream
coconut merchant
C NOVA 1
Cream Wafer Bar - Caramelised Biscuit
Love Raw
E NOVA 4
pack’d organic pineapple
pack’d
A
Fruit spread
FruTeto Italia
D NOVA 4
Organic Açai
PACK'D
A NOVA 1
Sizzlin’ jackfruit pizza
White Rabbit
C NOVA 4
Organic Coconut Oil
Coconut merchant
D NOVA 2
Three Cheese Gnocchi
White Rabbit
C NOVA 3
Cacao & Orange Natural Fruit Bar
TRIBE
D NOVA 3
Garlic facaccine
White rabbit
C NOVA 3