Barcode: 7340011436188
Økologisk rapsolje
by Änglamark
Nutri-Score
B
Processing
NOVA 2
Labels
organic
eu ecolabel
keyhole
krav
Categories
Available in
norway
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 900.0 kcal |
| Fat | 100.0 g |
| of which saturated | 7.6 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
rapsolje (100%)
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Hamburger buns
C NOVA 3
Oat Grain Bread
Kwikery
NOVA 4
Cottage bread
The Kwikery
C NOVA 4
Eight Grain Bread
B NOVA 4
5 Grain Hot Cereal
Bob's Red Mill
A NOVA 1
Sliced Red Onions
Sainsbury's
A NOVA 1
Pinto Beans
Bob's Red Mill
A NOVA 1
Garbanzo Bean Flour
Bob s red mill
A NOVA 3
Fruit & cream with blueberries & strawberries, blueberries, strawberries
C NOVA 1
Italian passata with garlic
Sainsbury’s
A NOVA 1
Premium Hot Dog Buns
The Kwikery
C NOVA 3
Spice N' Nice Hot Cereal With Cinnamon & Raisins
Bob's Red Mill
A NOVA 1