Barcode: 7340191138520
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 144.0 kcal |
| Fat | 7.8 g |
| of which saturated | 1.5 g |
| Carbohydrates | 1.5 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 17.0 g |
| Salt | 1.8 g |
Ingredients
Water, organic soybean, salt, e330
Additives
e330
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Puré de almendras
B
Cereales 2 cornflakes y fresas
biomix
D NOVA 4
Patatas especial freir
el zamorano
A NOVA 1
Huile d’olive
Dominus
B NOVA 2
Zumo de piña 100% natural
cuco's delicatessen
NOVA 1
Higos secos
La Guaña
D NOVA 1
Torta de higo con mango
la borgeña
D NOVA 3
Huile d’olive vierge extra
Dominius
B
Patatas para freir
el zamorano
A NOVA 1
Higos con almendras
D
Aceite de oliva virgen extra
Tezar
B NOVA 2
Gazpacho
vicasol
A NOVA 3