Barcode: 5712873999620
Økologisk Vaniliesukker
by Øgo
Processing
NOVA 3
Labels
organic
eu organic
dk øko 100
Categories
Available in
spain
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 393.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 97.0 g |
| of which sugars | 96.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Sukker, ekstraheret vanilje, bourbon vaniljeekstrakt
Related Products in Vaniljesukker
White Premium Chunk Chicken Breast
Swanson
A NOVA 4 Eco-Score E
Original Vanilla Low Fat Yogurt
Great Value
B NOVA 4 Eco-Score B
Krossade Hakkede Tomaattimurska TOMATER Naturella Naturel Maustamaton
coop
B
Oats & Honey Granola
Great Value
C NOVA 3 Eco-Score C
100% Pure Maple Syrup
Trader Joe's
E NOVA 2 Eco-Score B
Fish sushi
Aldi
C NOVA 4 Eco-Score C
Bio Veggie Bowl
Golden Sun Lidl
C
Power Cakes Flapjack & Waffle Mix Buttermilk
Kodiak
NOVA 4
CLEAR HEAD ALCOHOL FREE IPA
BRISTOL BEER FACTORY
NOVA 4 Eco-Score D
Bloedworst - Boudin Noir
Delicieux
E NOVA 4