Barcode: 7035620005428
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 87.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 12.2 g |
| of which sugars | 0.2 g |
| Fiber | 4.1 g |
| Proteins | 6.4 g |
| Salt | 0.8 g |
Ingredients
linser 60 %, vann, salt, antioksidant e300.
Additives
e300
Related Products
Instant Pudding & Pie Filling, Chocolate
Parade
NOVA 4
Parade, neufchatel cheese
Parade
D NOVA 4
Red Kidney Beans
NOVA 1
Parade, deluxe american cheese
Parade
E NOVA 4
Parade, instant oatmeal, apple & cinnamon
Parade
D NOVA 4
Coconut Flakes
Parade
Parade, instant oatmeal, maple & brown sugar
Parade
D NOVA 4
Parade, coconut flakes
Parade
E NOVA 3
Parade, hot cocoa mix with mini marshmallows
Parade, The Federated Group Inc.
NOVA 4
Salted sweet cream butter
Parade
E NOVA 2