Barcode: 0070560952576
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 25.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 6.2 g |
| of which sugars | 1.2 g |
| Fiber | 2.5 g |
| Proteins | 1.2 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Okra, tomatoes.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Choucroute garnie
Casino
D NOVA 4
Choucroute garnie supérieure
Rero, sans marque
D NOVA 4
Choucroute garnie alsacienne
Rero
D NOVA 4
Gros Sel iodé
Cérébos
NOVA 2
Sel Fin iodé
Cérébos
NOVA 2
Choucroute garnie alsacienne
casino
C NOVA 4
Sel fin iodé
Cérébos
NOVA 2
Noix de Grenoble
Alp'Noix
A NOVA 1
Choucroute garnie supérieure
sans
D NOVA 4
Sel fin iodé
Cerebos
Noix de Grenoble AOP
Alp noix, Alp'noix
A NOVA 1
Crozet
Alpina
A