Barcode: 0021130099412
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 35.3 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 7.1 g |
| of which sugars | 1.2 g |
| Fiber | 3.5 g |
| Proteins | 2.4 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Okra.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Houmous piquant
Tapas y Mas
C NOVA 4
Olives piquantes
Le Panier Malin
D
Confit d'oignons
Didden
D NOVA 4
Hummus aux oignons caramélisées
C NOVA 3
Confit de Figues
Didden
D NOVA 4
Houmous Butternut
C NOVA 3
Confit d’oignons
Didden
D NOVA 4
Houmous piquant
D NOVA 4
Haricots rouge
La Corbeille
C
Confit pomme poire cannelle - Didden
Didden
D
Hummus
Salling
C NOVA 3
Houmous
Cora
C NOVA 4