Barcode: 0604215889384
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 388.0 kcal |
| Fat | 5.3 g |
| of which saturated | 1.8 g |
| Carbohydrates | 81.1 g |
| of which sugars | 21.2 g |
| Fiber | 21.2 g |
| Proteins | 7.1 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
Okra, canola oil, maltose dextrine, sea salt, seasoning (yeast powder, glucose, sugar, maltose dextrine, soy sauce powder, l-alanine).
Related Products in Snacks
Espresso beans bite-size candy
E NOVA 4
Dark chocolate
E NOVA 4
Chocolate Chip Bite Size Premium Cookies
Sweet Serenity
E NOVA 4
Soyjoy, Baked Whole Soy & Fruit Bar, Berry
Pharmavite Llc
D NOVA 4
Mentos, Drop, Chewy Sweets, Licorice
Perfetti Van Melle Benelux B.V.
NOVA 4
Raspberry shortbread
Knott's, Biscomerica Corp
D NOVA 4
Danish Butter Cookies
E NOVA 4
Bite Size Premium Cookies, Oatmeal Raisin Apple
Sun-Maid, Biscomerica Corp
E NOVA 4
Sun-maid, bite size premium cookies, oatmeal raisin apple
Sun-Maid, Biscomerica Corp
E NOVA 4
Granny's Oven, Raspberry Shortbread
Biscomerica Corp.
D NOVA 4
Boysenberry Shortbread
Knott's Berry Farm
E NOVA 4
sea salt pita chips
Paramount
B NOVA 4