Barcode: 4005623406013
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 828.0 kcal |
| Fat | 92.0 g |
| of which saturated | 7.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Rapsöl
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Daipoong, Sweet Rice
Haitai Inc.
B
pagliacci
pagliacci
C
Corn tortillas
El Popo Catepetl
B NOVA 4
California Pistachios
B NOVA 3
Red kidney beans
A NOVA 3
The Royal Mix
Nature's Wonders,Tai Sun
D NOVA 1
Baked Pistachios
Nature's Wonders,Tai Sun
A NOVA 1
Roasted Peanuts
Tai Sun
NOVA 3
Black beans
A NOVA 3
Mighty Mix
Nature's Wonders,Tai Sun
D NOVA 3
Chick peas
A NOVA 3
Cannellini beans
A NOVA 3