Barcode: 8717703613469
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 900.0 kcal |
| Fat | 100.0 g |
| of which saturated | 16.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
peanut oil
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Fresh Express, Fresh Spinach
Fresh Express Incorporated
A NOVA 1
Organic Super Greens
Fresh Express Incorporated
A NOVA 1
Perciatelli no. 6 enriched macaroni product
Ronzoni, New World Pasta Company
A NOVA 1
Ziti
Ronzoni, New World Pasta Company
A NOVA 1
Super Greens
Fresh Express Incorporated
A NOVA 1
All-Purpose Unbleached Flour
Stone-Buhr
A NOVA 1
Organic Juiing Greens Baby Kale & Spinach
Fresh Express Incorporated
A NOVA 1
Ziti Rigati
Ronzoni, New World Pasta Company
A NOVA 1
Organic Kit
Fresh Express Incorporated
C NOVA 4
Organic Super Greens
Fresh Express Incorporated
A NOVA 1
Classic Caesar Organic Kit
Fresh Express Incorporated
B NOVA 4
Whole Wheat Flour
Stone-Buhr
A NOVA 1