Barcode: 4008722009130
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 828.0 kcal |
| Fat | 92.0 g |
| of which saturated | 14.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Erdnussöl
Allergens
nuts
peanuts
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Peru espresso
Nescafé,Dolce Gusto
C NOVA 1
HERTA BIO pâte à tarte feuilletée
HERTA
E NOVA 4
CAPPUCCINO INTENSO EXTRA CREMOSO
Dolce Gusto
D NOVA 3
Capsules NESCAFE Dolce Gusto Cappuccino Intenso 16 Capsules
Dolce gusto, Nescafe
C NOVA 3
Herta pizza à l huile d olive
Herta
D NOVA 4
Fitness granola
Nestlé
D NOVA 4
Pâte à pizza à l'huile d'olive
Herta
D NOVA 4
Pomme prunne
Nestlé
A NOVA 1
Ricoré
Nestlé
NOVA 1
Perrier juice ananas mangue
perrier
C NOVA 4
Cappuccino-kapsler
Dolce Gusto, NESTLÉ NORGE AS
Peru Cajamarca Espresso
NESTLÉ NORGE AS
C