Barcode: 4260213390572
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 898.0 kcal |
| Fat | 99.6 g |
| of which saturated | 55.0 g |
| Carbohydrates | 0.5 g |
| of which sugars | 0.5 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
100% reines Kokosöl aus kontrolliert biologischem Anbau % huile de coco pure issue de culture biologique controe In 1, Kaltoressungbe
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Мигдаль смажений
Снек драйв
C
Poha
Laxmi
E
Nectar de mangue
Gilbert
E NOVA 3
Crème de marrons d'Ardèche
D NOVA 3
Tofu nature
Taifun
A NOVA 3
Jus multifruits
Pressade
D NOVA 4
Мигдаль сушений
Серіос снек
Булка подова гречана
Сільпо
vegan slices
Vemondo
NOVA 4
Masa fresca de pizza espelta e integral
Mamma Mancini
C NOVA 4
peanuts
C
Compote à Boire Pomme Poire
La Ferme de Coutance
A NOVA 3