Barcode: 7613034723482
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 819.0 kcal |
| Fat | 95.0 g |
| of which saturated | 6.5 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
100% Rapsöl
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Bohnen, schwarz in pikanter Chili-Sauce
M-Classic
B NOVA 4
Mélange Pour Panure Prêt à L'emploi, Assaisonné. - Migros
Migros
E NOVA 4
Chutney mit mango
Migros selection
D
Galettes de riz
M-Classic,Migros
B NOVA 1
Les intenses framboise
Favorit
C NOVA 4
Les Intenses Fraise
Favorit
D NOVA 4
Farmer Plus Protein
Farmer, Migros
C NOVA 3
Champignons au vinaigre
Migros,De la Région
C NOVA 3
Quinoa Mix
Delicia
A NOVA 1
Luftige Weizen-Knusperscheibe
Microc, Migros
A NOVA 3
Black Lenses
M Classic
B NOVA 3
Confiture baies du jardin
Migros sélection
NOVA 4