Barcode: 20268565
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 831.0 kcal |
| Fat | 92.3 g |
| of which saturated | 9.5 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Walnussöl
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Kokosnuss
Betty Bossi
D NOVA 1
Lasagne
Coop Prix Garantie
C NOVA 4
Mangue
Betty Bossi
A
Huile à Rôtir
Naturaplan
B
Pâte brisée pur beurre
Coop
D NOVA 3
Golden Sweet Ananas 160g
Betty Bossi, Coop
A NOVA 1
Granatapfel graine de grenade
Coop
A NOVA 1
coktail de melon
Coop
A NOVA 1
Haricots verts fins
coop naturaplan
NOVA 1
Flocons de bollets prix garantie
Coop, prix garantie
A
Fraise et myrtille
Betty Bossi
A NOVA 1
Lasagne alla bolognese
Coop Betty Bossi
C NOVA 4