Barcode: 5900012006357
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 884.0 kcal |
| Fat | 97.7 g |
| of which saturated | 7.3 g |
| Carbohydrates | 0.8 g |
| of which sugars | 0.8 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.1 g |
| Salt | — |
Ingredients
Rafinowany olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia (97,3 %), skórka cytryny (skórka cytryny 0,4%, syrop gluko - zowo-fruktozowy, sacharoza, dekstroza), bazylia (0,2%), aromaty: cytryny i bazylii. Może zawieraćgorczycę,jaja, mleko, seler,soję, zboża zawierające gluten, orzeszki ziemne, inne orzechy, sezam.
Related Products
Dairy free cafe miel
C NOVA 3
Organic D'Noir Prunes
Sunsweet Growers Inc.
B NOVA 1
Hazelnut milk + raspberry coffee latte
C NOVA 4
Vanilla diarrhea relief drink mix, vanilla
NOVA 4
Super Cereal
Dee's
A NOVA 3
Vanilla children's diarrhea relief drink mix, vanilla
NOVA 4
Cold brew coffee latte
C NOVA 4
Super Cereal
Dee's
A NOVA 1
Diarrhea relief drink mix
NOVA 4
Super Cereal
Dee's
A NOVA 3