Old Amsterdam bitterballen
by Kwekkeboom
Categories
Available in
belgium, germany, netherlands
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 304.0 kcal |
| Fat | 18.5 g |
| of which saturated | 6.7 g |
| Carbohydrates | 25.4 g |
| of which sugars | 1.5 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 8.0 g |
| Salt | 1.7 g |
Ingredients
water, bloem (TARWE, SOJA), plantaardige oliën (raapzaad, palm, zonnebloem), volle MELK, 8% kaas 48+ (gepasteuriseerde MELK, zout,zuursel (MELK), microbieel stremsel, kleurstof (carotenen), conserveermiddel (E251)), room (MELK), zout, gelatine (rund), zetmeel(aardappel, maïs), verdikkingsmiddelen (xanthaangom, guarpitmeel, E466, E461), gistextract, dextrose, aroma (bevat MELK),kleurstof (karamel, E160b(ii)), ui, MELKpoeder, rijsmiddel (E500), stabilisator (carrageen), SOJAbonen, kruiden, specerijen, TARWE,voedingszuur (melkzuur), antioxidant (extracten van rozemarijn), wortel. E = Door de EU goedgekeurde hulpstof.
Allergens
Additives
Related Products in Bitterballen
Oven & Airfryer plantaardige bitterballen
AH terra
Oven bitterballen
Gwoon
Quenelles Bio 300g
Giraudet
Mini quenelles fraîches tomates séchées et pointe d'Espelette
Quenelles fraiches au comté AOP
Giraudet
4 Quenelles fraiches aux légumes grillés
Giraudet
Bio quenelles fraiches aux cepes
Giraudet
4 quenelles fraîches de brochet aux écrevisses
Giraudet
4 quenelles fraîches au filet entier de saumon bio
Giraudet
Quenelles Fraîches aux Légumes, carottes et pousses d'épinards
Giraudet