Barcode: 4099100116441
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 857.0 kcal |
| Fat | 100.0 g |
| of which saturated | 14.3 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
REFINED OLIVE OIL, EXTRA VIRGIN OLIVE OIL
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Instant White Rice
Kroger
B NOVA 1
Organic multiseed
Simple truth
C NOVA 4
Refined Pure Liquid Coconut Oil
Simple Truth
E NOVA 2
Carmel Cashew Snack Mix
Private Selection
E NOVA 4
Spicy Chili Hot Beans
Kroger
B NOVA 4
Raw Almonds Unsalted
Kroger
A NOVA 1
organic thin sliced 100% whole wheat bread
simple truth
C NOVA 4
Pure Refined Coconut Oil
Kroger
E NOVA 2
Country Style Potato Enriched Hot Dog Buns
Private Selection
C NOVA 4
Thin Sliced Multiseed Bread
Simple Truth Organic
NOVA 4
Refined Coconut Oil
Simple Truth
NOVA 2
Organic brown rice, fusilli gluten-free
Simply Truth
A NOVA 1