Barcode: 5200118280331
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 824.0 kcal |
| Fat | 91.6 g |
| of which saturated | 12.8 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
100 % Huile d'olive variété koroneiki
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Applesauce with balckberry puree
S&S Brands Inc.
B NOVA 1
Everything bagels
C NOVA 4
Mini plain bagels
C NOVA 4
No boil lasagna
Giant
A NOVA 1
Cereal honey crunchin' oats almond
Foodhold, Foodhold U.S.A Llc
D NOVA 4
Original english muffins
Stop & Shop
NOVA 4
Rigatoni enriched macaroni product
Giant
A NOVA 1
Medium Shells
Stop and Shop
A NOVA 1
Applesauce with apricot puree
S&S Brands Inc.
B NOVA 1
Apple Sauce
Ahold
A NOVA 1
Nature's promise organics organic extra virgin olive oil
Giant
B NOVA 2
14 Grain Bread
Ahold
C NOVA 4