Barcode: 0732153090026
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 800.0 kcal |
| Fat | 93.3 g |
| of which saturated | 13.3 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Pure Olive Oil, Natural Flavors Extracted From Basil, Spinach Extract, Sunflower Oil.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Haricots verts très fins
Auchan
A NOVA 3
Petits pois extra fins et carottes à l'étuvée
Auchan
A NOVA 4
Petits pois extra fins et carottes à l'étuvée
Auchan
A NOVA 4
Petits pois extra fins et carottes à l'étuvée
Auchan
A NOVA 4
Petits pois à l'étuvée extra fins
Auchan
A NOVA 4
Petits pois Bio
Auchan, Auchan Bio
A NOVA 3
Petits pois extra fins et carottes à l'étuvée
Auchan
A NOVA 4
Petits pois
Auchan Bio,Auchan
A NOVA 3
Petits pois extra fins à l'étuvée
Auchan
A NOVA 4
Pommes de terre
Auchan
B NOVA 3
Petits pois carottes à l'étuvée très fins
Auchan
A NOVA 4
Petits pois carottes à l'étuvée très fins
Auchan
A NOVA 4