Barcode: 4061459952650
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 828.0 kcal |
| Fat | 92.0 g |
| of which saturated | 14.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
OLIVAOLAJ, EKSTRA DEVIŠKO OLJČNO OLJE, Mešanica oljčnih olj s poreklom iz Evropske unije
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Oignon émincé
Migros, Anna's best
A NOVA 1
Salade carottes et céleri
Migros Bio,Migros
A NOVA 3
Champignons de Paris coupés
Anna's BEST
A NOVA 1
Betterave cuite en lamelles
Migros
A
Dés de betteraves rouges bio
Migros Bio
A NOVA 1
Persil Fresh
Anna's Best
A NOVA 1
Bâtonnets de betterave rouge
Migros Bio
A NOVA 1
Échalote émincée
Migros, Anna's best
A NOVA 1
Organic Migros grated carrots
Migros BIO
A NOVA 3
Salade de betteraves rouges
Anna's Best
B NOVA 3
Céleri
MIGROS BIO
A NOVA 1
Courges cuites anna's best
Anna's Best
A