Barcode: 29087846
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 823.0 kcal |
| Fat | 91.4 g |
| of which saturated | 13.1 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
alimentaires/Vláknina 0.0g · Salt/Sel/Sůl <0.01g. 200mle pulvérisateur pour en-dessous de 7°C, ceci est et d'huiles d'olive vierges. directement des olives. et des huiles obtenues Protein/Protéines/Bikoviny 0.0g 3382KJ/
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Premium Condimento Calidad, Original
Sa-Son Accent
E NOVA 4
Baked Beans, Maple
B&G Foods Inc.
B NOVA 4
Maple baked beans with maple syrup, molasses & spices, maple
Burnham & Morrill
B NOVA 4
Organic Dark Red Kidney Beans
Shiloh Farms
A
Almond flour
C NOVA 1
B&M, Baked Beans With Molasses, Pork & Spices, Original
B&G Foods Inc.
B NOVA 4
Home style baked beans
B&G Foods Inc.
C NOVA 4
Envia Soja Fruits Rouges
Lidl
C NOVA 4
Petite black lentils
A
Hulled barley
A
French lentils
A
Original baked beans with molasses, pork & spices
Burnham & Morrill
B NOVA 4