Barcode: 8008745016647
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 200.0 kcal |
| Fat | 20.0 g |
| of which saturated | 5.0 g |
| Carbohydrates | 5.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 5.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 4.4 g |
Ingredients
Black olives, salt, olive oil, acidity modifier: lactic acid.
Additives
e270
Related Products in Groceries
Pate de campagne
Délifin
E NOVA 4
Mix barbecue à l'Asiatique
U
E NOVA 4
Étoile pur beurre aux oeufs frais
A
Mix barbecue à l'Américaine 20g
U
D NOVA 3
Original wraps
C NOVA 4
Epices Kit papillote aux herbes de provence 31g
U
E NOVA 3
Peanuts
Trader Joe's
E NOVA 3
Mix épices paëlla 25g
U
D NOVA 4
Échalote
Ducros
A NOVA 1
Mix épices tajine 20g
U
E NOVA 3
Mix barbecue à la Mexicaine piquant 10g
U
E NOVA 4
basilic
panzani
B NOVA 4