Barcode: 0181536000372
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 239.0 kcal |
| Fat | 3.3 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 47.8 g |
| of which sugars | 2.2 g |
| Fiber | 4.3 g |
| Proteins | 8.7 g |
| Salt | 2.0 g |
Ingredients
Unbleached wheat flour, rye flour, water, starter, beer, kalamata olives, salt.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Epler
Rema 1000,Prima
C
Epler
Rema 1000, Prima
C
Tyttebær syltetøy
REMA 1000,First Price,Lerum
D NOVA 4
pink lady epler
Pink Lady
A NOVA 1
Toppris Kubbe
MONDELEZ NORGE AS
E NOVA 4
Vannkastanjer i skiver
Rema 1000
A NOVA 1
Epler
First Price,Arctic
B
Blåbær syltetøy
REMA 1000,First Price,Lerum
D NOVA 4
Olivenolje
Rema 1000
B NOVA 2
Ambrosia søte og saftige epler
cevita
C
Røde Appelsiner
B
Bønner i chillisaus
Landlord
A NOVA 4