Barcode: 8007256005102
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 199.0 kcal |
| Fat | 20.0 g |
| of which saturated | 3.0 g |
| Carbohydrates | 3.2 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 3.5 g |
| Proteins | 1.5 g |
| Salt | 5.0 g |
Ingredients
Olive nere in salamoia snocciolate (69%), olio extra vergine di oliva (30%), sale, correttore di acidità: acido lattico.
Additives
e270
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Nouilles somen à la prune et au thé vert
Tanaka bussan
NOVA 4
Frozen soy bean
C NOVA 4
カップヌードル
Nissin, 日清
NOVA 4
Nouilles Soba au fleurs de cerisier Sakura
Shinshu Togakushi Soba
NOVA 4
烏龍茶
ファミリーマート
B
T-West Inc., Red Pepper
T-West Inc.
A NOVA 1
カップヌードル カレー
Nissin,日清
NOVA 4
T- west, hot pepper
T- West
A NOVA 1
Meergranen Kampioentjes
Tastino
A NOVA 4
シーフードヌードル
Nissin,日清
NOVA 4
Nouilles Soba à l'igname
Shinshu Togakushi Soba
NOVA 3
Goma, roast sesame
Goma
A NOVA 1