Barcode: 8000633054588
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 261.0 kcal |
| Fat | 27.0 g |
| of which saturated | 3.8 g |
| Carbohydrates | 1.2 g |
| of which sugars | 1.0 g |
| Fiber | 3.3 g |
| Proteins | 1.7 g |
| Salt | 3.8 g |
Ingredients
Olive taggiasche 61%, olio extra vergine di oliva, sale, aromi naturali, acido citrico
Additives
e330
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Peanut Butter 100% Crunchy
Natruly
C
Mini croustades
Ikea
E NOVA 3
Fajita Seasoning
Asda
NOVA 4
Tartines craquantes châtaigne
Jardin Bio, Léa Nature, Léa nature Jardin Bio
C NOVA 3
beli tost
hleb
D
Olio extravergine d'oliva
Frantoio fratello Serra
B NOVA 2
Pizzabitar
Ikea
C NOVA 4
Rosti
Ikea
C NOVA 4
Ekologisk Gurka Inlagd
IKEA
D NOVA 4
Muesli croustillant miel et sarrasin
Favruchon Bio
C
No salt added tomato sauce
A NOVA 4
Wrap Tortillas
MF
C NOVA 4