Barcode: 3382510032373
Olive Thym Citron
by Tropic Apero
Nutri-Score
E
Processing
NOVA 3
Labels
nutriscore
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 282.0 kcal |
| Fat | 28.0 g |
| of which saturated | 3.4 g |
| Carbohydrates | 4.2 g |
| of which sugars | 0.1 g |
| Fiber | 2.5 g |
| Proteins | 1.0 g |
| Salt | 4.4 g |
Ingredients
Oui, thym, citron, huile , sel
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Céréales Coco Pop's Original Kellogg's - 2x550g
Kellogg's
D NOVA 4
Frosties
Kellogg's
D NOVA 4
Corn flakes
Kellogg's
D
Crunchy Muesli Cacao & Hazelnut
Kellogg's, W.K. Kellogg
B NOVA 4
Kellogg's All Bran Regular 500g
NORDISK KELLOGG'S NORGE NUF
B
Classic Special K
Kellogg's
C NOVA 4
Coco pops
Kellogg's
C NOVA 4
Crunchy Nut - Glorious Oat Granola
kellogg's
E NOVA 4
Crunchy müsli peanut butter
Kellogg's
B NOVA 4
Kellogg Bran Flakes
Kellogg's
B NOVA 4
Extra pépites crunchy muesli
Kellogg's
E NOVA 4
Frosties
Kellogg's
D NOVA 4