Barcode: 8029513100436
olive verdi intere
by iper
Nutri-Score
D
Processing
NOVA 1
Labels
in salamoia
Categories
Available in
italy
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 130.0 kcal |
| Fat | 13.2 g |
| of which saturated | 2.2 g |
| Carbohydrates | 0.2 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 3.2 g |
| Proteins | 0.9 g |
| Salt | 2.6 g |
Ingredients
olive verdi acqua sale correttore acidità acido lattico, antiossidante
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Papas fritas sabor original
Carrefour, Carrefour Classic
D NOVA 4
Pan Integral Con Salvado
Cormillot Veneziana
A NOVA 4
Pan trisalvado
Cormillot
NOVA 4
Grisines Zigrinatos
Veneziana
NOVA 4
clasica
Dánica
D NOVA 4
Aceitunas verdes
Castell
NOVA 3
Grisines Trisalvado
Veneziana,Cormillot
NOVA 4
Margarina Equilibrio
Dánica
D NOVA 4
Pan integral con salvado
Veneziana
A NOVA 4
Lentejas secas remojadas
Carrefour
NOVA 3
olivas verdes clásicas
castell
E NOVA 3
Sabor Crema y Cebolla
Classic
E