Barcode: 3076820600024
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 189.0 kcal |
| Fat | 19.0 g |
| of which saturated | 2.7 g |
| Carbohydrates | 2.2 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 2.0 g |
| Proteins | 1.2 g |
| Salt | 2.2 g |
Ingredients
olives vertes, huile d'olives vierges extra, sel, acidifiants : acide citrique et lactique, conservateur : E202
Additives
e202
e330
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Organic vegetable & fruit juice blend, romaine, apple, celery, cucumber, kale, lemon, spinach, parsley, ginger
C NOVA 1
Organic pineapple power fruit juice blend, pineapple apple mint
C NOVA 1
Divella, penne mezzani, enriched macaroni product
Divella
A NOVA 1
Divella, enriched macaroni product, penne ziti 32
Divella
A NOVA 1
Seeded Pittas
Sainsbury's
A NOVA 4
Kosher dill pickles
Trader Joe's
D NOVA 4
Lemon Ice Tea
NOVA 4
Seeded Folded Flatbreads
By Sainsbury's
B NOVA 4
Vegetable & fruit juice blend, beet blast, apple, carrot, beet, lemon, ginger
C NOVA 1
Organic fruit juice blend, lemon reset lemon cayenne
C NOVA 1
Divella, Enriched Macaroni Product
F. Divella S.P.A.
A NOVA 1
Pasteurized juice
E NOVA 1