Barcode: 3760105567729
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 180.0 kcal |
| Fat | 18.9 g |
| of which saturated | 3.4 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 3.1 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 2.5 g |
Ingredients
OLIVES VERTES MANZANILLA, EAU, SEL, ACIDULANTS (LACTIQUE ET CITRIQUE), ANTIOXIDANT (ASCORBIQUE) ET CONSERVATEUR (SORBATE DE POTASSIUM).
Allergens
milk
Additives
e202
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Guandules verdes
Nativo
A NOVA 3
Eco flocs integrals
C NOVA 3
Bolitas de miel
Sorli Discau
D
Higos Secos
D
Pan De Linaza
Ketterer
C NOVA 3
Garbanzos Calidad Extra
LA FABRICA CONSERVERA D. MARCO
B NOVA 3
Mermelada ecológica extra albaricoque
miset
C NOVA 3
Patatas fritas
geysel
E NOVA 3
Masarepa harina de maíz blanco precodida
Goya
B NOVA 1
MANTENER CONGELADO-18°C/KEEP FROZEN -0,4'F GOYA He
Goya
B
Garbanzos extra
B NOVA 3
Tortillas de Trigo
Goya
C NOVA 4