Barcode: 6111038004930
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 183.0 kcal |
| Fat | 17.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 6.1 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 1.2 g |
| Salt | 4.6 g |
Ingredients
Olives, eau, sel, acidifiants (E330), conservateur (E211).
Additives
e211
e330
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Super Good Pea, Broccoli and Basil Pesto
Baxters
B NOVA 3
Lightly Sea Salted premium hand cooked crisps
Costa Coffee
C NOVA 3
Baxters French onion soup
Oluf lorentzen as, Baxters
C NOVA 4
Sundried Tomatoe & Thyme
Baxters
A NOVA 4
Baxter’s kimchi
Baxters
C NOVA 3
Soup, Root Vegetable & Turmeric
Baxters
B NOVA 3
Pickled cauliflower
C NOVA 3
Kimchi
Baxters
C NOVA 3
Lentil & bacon soup
Baxters
B NOVA 4
Large Silverskin Onions
Baxters
B NOVA 3
Costa capuchino capsules
Costa
E NOVA 3
Sauerkraut
Baxters
B NOVA 3