Barcode: 8410179003139
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 900.0 kcal |
| Fat | 100.0 g |
| of which saturated | 16.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
huile d'olive
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Red Apple Slices
Snack Fresh
C
Peeled red apple slices
B
Fruit tray
A NOVA 1
Apple & Cheese Bites With Caramel
Snack Fresh
D NOVA 4
Green Apple Slices
Snack Fresh
C
Organic Red Apple Slices
Country Fresh Inc.
C
Watermelon Spears
Country Fresh
A NOVA 1
Orange Slices
Snack Fresh
A NOVA 1
Snack Fresh, Apple & Cheese Bites With Caramel Dip
Country Fresh Inc.
D NOVA 4
Red Apple Slices
Snack Fresh
C
Melon Trio
Country Fresh
A NOVA 1
Cantaloupe Spears
Country Fresh
A NOVA 1