Barcode: 4013200105426
Oliven
by Liakada
Nutri-Score
D
Processing
NOVA 3
Labels
no gluten
vegetarian
vegan
no lactose
Categories
Available in
germany
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 136.0 kcal |
| Fat | 9.8 g |
| of which saturated | 1.6 g |
| Carbohydrates | 11.0 g |
| of which sugars | 1.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.7 g |
| Salt | 3.0 g |
Ingredients
Oliven, Wasser, Weinessig, Meersalz
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Sliced Carrots
Compliments
A NOVA 3
Naan Rounds
Compliments
C NOVA 4
Chocolate Almond Granola
Compliments
E NOVA 4
Watermelon Beverage
Compliments
E NOVA 4
Crunchy Dill Flavour Mini Rice Crisps
Compliments
D NOVA 4
Huile d'avocat pure
Compliments
B NOVA 2
Graham Pie Crust
Compliments
E NOVA 4
Pure & Natural No Pulp Orange Juice
Compliments
C NOVA 1
Unsalted Roasted Cashews
Compliments
NOVA 3
Breadsticks & Cheese
Compliments
E NOVA 4
Honey Almond Cereal
Compliments
D NOVA 4
Smooth Almond Butter
Compliments
D NOVA 1